सपिङ मल गएकी महिलाले त्यहाँको ठूलो स्क्रिनमा आफ्नो नग्न तस्विर देखेपछि…

काठमाडौं । पोडकास्टर महिला सपिङ मलमा पुगेपछि छक्क परिन् । वास्तवमा, उनले आफ्नो नग्न फोटोहरू ठूलो पर्दामा चलिरहेको देखिन्। यो देखेर ती महिला चुपचाप त्यहाँबाट गइन् । यी २९ वर्षीया महिलाले भर्खरै आफ्नो भोगाइ साझा गरेकी छिन् । ती महिला शपिङ मलप्रति आक्रोशित देखिएन् ।

जुलेस रंगिहुआले शपिङ मलको ठूलो स्क्रिनमा आफ्ना निजी रोमान्टिक तस्बिरहरू देख्ने बित्तिकै आफू नराम्ररी आघात भएको बताइन्। जुलेसले भनिन्- मेरो आत्माले मेरो शरीर छोडेको जस्तो लाग्यो। यी सबै मलाई निकै आश्चर्यजनक लाग्यो ।

डेलीमेलका अनुसार जुलेस फोटो किओस्कबाट फोटो प्रिन्ट गर्न केमार्ट ब्रोडवे सपिङ मल पुगेकी थिइन्। अष्ट्रेलियाको सिड्नी सहरमा बस्ने जुलेस रियालिटी शो ‘बिग ब्रदर’को १४ औं सिजनमा पनि देखा परेकी छिन् । उनले सपिङ मलमा भएको घटनालाई ‘लज्जास्पद’ भनिन् ।

यो घटनापछि जुलेसले आफ्नो भिडियो पनि बनाएकी छिन् । उनी मलबाट बाहिरिएको देखिएकी छिन् । जुलेसले भनिन् कि उनी टाउको लुकाएर मलबाट बाहिर निस्किइन् ताकि अरूले उनलाई नदेखून्। भिडियोमा उनी भनिरहेकी छिन्– केमार्टले एकदमै फोहोरी काम गरेको छ ।

भिडियोमा उनको अनुहार छोपिएको छ, उनले भनिन्- मैले प्रिन्ट गर्न किओस्क मेसिनमा फोन जोड्ने बित्तिकै ठूलो पर्दामा फोटोहरू देखिन थाले। जुलेसको घटना सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भइरहेको छ । धेरैले विश्वास गरे कि उनीहरुलाई पनि यस्तो भएको छ।

जुलेसलाई उनका केही फलोअर्सले तस्बिर सेयर गर्ने विषयमा पनि सल्लाह दिएका थिए । मानिसहरूले भने कि अर्को पटक यदि तपाइँ फोटोहरू स्थानान्तरण गर्न चाहनुहुन्छ भने, ब्लुटुथ मार्फत साझेदारी गर्नु राम्रो विकल्प हो। मोबाइललाई युएसबीमा कहीँ पनि जोड्नु ठीक होइन । योसँगै धेरै प्रयोगकर्ताहरूले आफूसँग पनि धेरै पटक यस्तो भएको बताएका छन् ।