मालिस गरिदिने बहानामा मुखमा कपडा कोचेर बलात्कार गर्दा महिलाको मृत्यु

काठमाडौं । भारत मध्य प्रदेशको ग्वालियरमा एक अधबैंसे महिलाको बलात्कारपछि हत्या भएको सनसनीपूर्ण घटना सार्वजनिक भएको छ । घटनाको खुलासा गर्दै प्रहरीले आरोपीलाई पक्राउ गरेको छ ।

हत्या भएको एक दिनपछिसम्म आरोपी चन्दन गौरले शव घरमा लुकाएर राखेको प्रहरीले जनाएको छ । उनी पेशाले मिठाई व्यवसायी हुन् र चकलेटको काम पनि गर्छन् ।

मृतक महिलाले आरोपित चन्दन गौरलाई एउटै इलाकामा बस्ने भएकाले चिनेको प्रहरीले जनाएको छ । त्यसैले उनी कम्मरको मसाज गर्न उनीकहाँ गइन् । यसै क्रममा चन्दनको मनसाय बिग्रियो । उनले महिलालाई बलात्कार गर्न खोजेका थिए । महिलाले विरोध गरेपछि चन्दनले टाउकोमा लाठी प्रहार गरी हात खुट्टा बाँधेर मुखमा कपडा हाले ।

उनले अचेत अवस्थामा महिलालाई बलात्कार गरेका थिए । यसैबीच टाउकोमा गहिरो चोट लागेर महिलाको मृत्यु भएको छ । त्यसपछि अभियुक्त महिलाको शव घरमै छोडेर फेरी लगाउन गए । राति घर फर्किएपछि खाना पकाएर खान्थे ।

त्यसपछि शव बाहिर फालियो । प्रहरीलाई झुक्याउन उनले घटनास्थलमा आफ्नो उपस्थिति देखाए । इलाकामा प्रहरीको सोधपुछ देखेर उनी डराए । त्यसपछि उनी सबैभन्दा पहिले मुरारको बडा गाउँ गए, जहाँ मादक पदार्थ सेवन गरी कारसँग ठोक्किए । त्यसपछि उनलाई जयरोग अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो ।

यस विषयमा एसपी ग्वालियर अमित सांघीले भने, ‘दुई दिन अस्पतालमा भर्ना भएपछि आरोपी पैदलै ससुराको घर दतिया पुगेका थिए । यहाँ प्रहरीले वडाका सबैसँग सोधपुछ गरेपछि एउटा घरको ढोका बन्द रहेको फेला पारेको हो । त्यहाँ बस्ने व्यक्ति पनि बेपत्ता थिए। त्यसपछि प्रहरीले उनलाई शंका गरेपछि प्रहरीले योजना बनाएर आरोपीलाई समात्यो । सोधपुछका क्रममा उनले हत्या र बलात्कार गरेको स्वीकार गरेका छन् ।’

from : dcnepal