फ्रेन्च लिग वानमा पिएसजीले नीममाथि सहज जित हासिल गर्दै अंक तालिकामा शिर्ष स्थानमा उक्लिएको छ । गएराती सम्पन्न खेलमा पिएसजीले निम्सलाई ४-० गोल अन्तरले पराजित गरेको हो ।

पिएसजीको जितमा किलियन एम्बाप्पेले २ गोल गरेका थिए भने अलेसानड्रो फ्लोरेन्जी र पाब्लो सर्बियाले एक एक गोल गरेका थिए । खेलको १२औ मिनेटमा नै नीमका लोइक लान्द्रेले रातो कार्ड पाएर मैदान छोडेपछि निम्स १० खेलाडीमा खेलेको थियो ।यस खेलमा पिएसजी नेइमार, एन्जल डी मारिया, माउरो इकार्डीजस्ता खेलाडी बिना नै खेलेको थियो ।

यो जितपछि पिएसजी लिग वानको अंक तालिकामा शिर्ष स्थानमा उक्लिएको छ । ७ खेलमा ५ जित र २ हारसहित पिएसजी १५ अंकसहित शिर्ष स्थानमा उक्लिएको हो । नीमको भने ७ खेलमा यो तेस्रो हार हो । २ जित र २ बराबरी खेलेको निम्सको ८ अंक रहेको छ ।


खबर ब्रेक संवाददाता
खबर ब्रेक संवाददाता
editor@khabarbreak.com
क्रियशन मिडिया एण्ड इमेन्ट म्यानेजमेन्ट प्रालिद्वार सञ्चालित खबरब्रेक डटकम हेटौँडाको पहिलो तथा लोकप्रिय अनलाईन पत्रिका हो ।