। नेपाल रेडक्रस सोसाइटी हेटौंडा उपशाखाले कोरोना वडा प्रहरी कार्यालयलाई सर्जिकल मास्क तथा सेनिटाईजर हस्तान्तरण गरेको छ । शनिबार कोरोना संक्रमण रोकथामका लागि फ्रन्टलाईन खटिएका सुरक्षाकर्मीहरु पनि असुरक्षित भएकोले स्वास्थ्य सामग्रीहरु हस्तान्तरण गरिएको हो ।

हेटौंडा उपशाखाले सक्षम र सम्पूर्ण औषधी पसल, हेटौंडा १ को सहयोगमा १ हजार थान सर्जिकल माक्स तथा २।५ लिटर हेन्ड सेनिटाइजर हस्तान्तरण गरेको हो । स्वास्थ्य सामाग्री हेटौंडा उपशाखा सभापति शिवहरि दाहाल, नेपाल रेडक्रस सोसाइटी मकवानपुर जिल्ला शाखाका सभापति सुर्यचन्द्र न्यौपाने तथा हेटौंडा उपमहानगरपालिका ४ नं वडाका अध्यक्ष नवीन सिग्देल र सम्पुर्ण औषधी पसलका प्रोप्राइटर बब्लु पान्डेयको उपस्थितिमा प्रहरी कार्यालयका निरीक्षक इश्वरि भण्डारीलाई हस्तान्तरण गरिएको हो ।

कोरोनाको महामारिमा २४ घन्टा आफ्नो कार्यस्थलमा खटिनुपर्ने हुदा जोखिमलाई न्युनिकरण गर्न सहयोग पुग्ने विश्वास लिएको नेपाल रेडक्रस सोसाइटी हेटौंडा उपशाखाका सभापति शिवहरि दाहालले जानकारी दिए ।

स्वास्थ सामग्री उपलब्ध गराउने सम्पुर्ण औसधि पसलका प्रोपाइटर बब्लु पान्डेयले कोरोनाको महामारिमा राष्ट्र सेवक प्रहरीलाई स्वास्थ सामग्री उपलब्ध गराउन पाउँदा खुसी लागेको र आवश्यकताअनुसार अझै सहयोग गर्ने बताए ।


खबर ब्रेक संवाददाता
खबर ब्रेक संवाददाता
editor@khabarbreak.com
क्रियशन मिडिया एण्ड इमेन्ट म्यानेजमेन्ट प्रालिद्वार सञ्चालित खबरब्रेक डटकम हेटौँडाको पहिलो तथा लोकप्रिय अनलाईन पत्रिका हो ।