असोज ५ – चार किलोग्राम अफिमसहित तीनजनालाई बाँके प्रहरीले पक्राउ गरेको छ। लागुऔषध अफिमको कारोवार भइरहेको छ भन्ने सूचनाको आधारमा नेपालगन्ज उपमहानगरपालिका–४ स्थित एक होटलबाट अफिमसहित तीनजनालाई पक्राउ गरिएको बाँके प्रहरी प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरीक्षक शिवबहादुर सिंहले जानकारी दिए। नेपाल प्रहरी ५ नं। प्रदेश व्यूरो र जिल्ला प्रहरी कार्यालयको टोलीले उक्त होटलको ३०५ नं।

कोठाबाट दाङ, तुल्सीपुर उपमहानगरालिका–१८ का ३४ वर्षीय ढुकु रोका, बर्दिया गुलरिया नगरपालिका–८ का ३० वर्षीय बालकृष्ण थापा र सोही ठाउँका ३० वर्षीय डम्बर थापालाई चार किलोग्राम अफिमसहित पक्राउ गरिएको उनले बताए। पक्राउ परेकालाई जिल्ला प्रहरी कार्यालयको हिरासतमा राखेर अनुसन्धान भइरहेको पनि उनले जानकारी दिए। होटलबाट अफिमसहित तीनजनालाई पक्राउ गरिएको बाँके प्रहरी प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरीक्षक शिवबहादुर सिंहले जानकारी दिए।


खबर ब्रेक संवाददाता
खबर ब्रेक संवाददाता
editor@khabarbreak.com
क्रियशन मिडिया एण्ड इमेन्ट म्यानेजमेन्ट प्रालिद्वार सञ्चालित खबरब्रेक डटकम हेटौँडाको पहिलो तथा लोकप्रिय अनलाईन पत्रिका हो ।