बाग्लुङ जिल्लाको दमेक गा.वि.स. मा जन्मनु भएको राजु सापकोटा गीत संगीतमा अत्यन्तै रुचि राख्नु हुन्थ्यो रे। गाउँ घरमा बन पाखा मेलापात गर्दा लोक गीतहरु नै गुनगुनाउनु हुन्थ्यो रे । उहाँ लाई गायक अनि मोडल बन्ने धेरै चाहना थियो रे । आज आएर राजुको दाजु रामको सहयोग र साथले पहिलो गीत एल्बम गर्नु भएको छ। आफै अभिनय पनि गर्नु भएको छ। राजु सापकोटा को यो पहिलो गीत एल्बम सुनझै माया … मा राजु सापकोटा र रेजिना कान्छी ले आवाज दिनु भएको छ । नरेश बोहरा ले शब्द लेख्नु भएको छ । भने दीपक छेत्री ले लय गराउनु भएको छ। त्यसै गरि बिस्वास नेपाल ले यो गीत को एरेन्ज गर्नु भएको थियो भने मार्मिक डिजिटल रेकर्डिङ स्टुडियोले रेकर्ड गरेको छ ।

यो गीत को भिडियो मा बाशु बराल ले छायांकन गरेको हुन भने दुर्गा बिरही ले निर्देशन गर्नु भएको र राजु सापकोटा आफै र साथमा एन्जल बास्तोला ले अभिनय गरेको छन । यो भिडियो निर्माण आत्मा बिस्वास फिल्मस् प्रा.लि. ले गरेको हो भने बजार ब्यवस्थापन पनि सोही फिल्मस् कम्पनी ले नै गरेको छ ।
सुनझै माया …..
स्वर : राजु सापकोटा रेजिना कान्छी
शब्द : नरेस बोहरा
लय : दीपक छेत्री
छायांकन : बाशु बराल
अभिनय : राजु / एन्जल
निर्देशक : दुर्गा बिरही
उत्पादक बितरक : आत्मा बिस्वास फिल्मस् प्रा.लि.
सम्पर्क : 9813888792/9860921645